Şu anda ücretsiz olarak yayınlanmış olan çok yüksek miktarda soru içeren 50.000 Soru isimli arşivimiz, soruların güncelliğini yitirmesi, hatalı soruların olması ve buna bağlı olarak yanlış yönlendirmelere sebebiyet verebileceği için yayından kaldırılmıştır. Bazı diğer ücretsiz kaynaklarımıza ulaşmak için https://ydsonline.net/ucretsiz-kaynak adresine giderek PDF formatındaki e-kitapları indirebilir ya da diğer ücretli kaynaklarımızı satın alabilirsiniz.

Yayından kaldırılma tarihi 28.02.2017'dir. Bu tarihten sonra herhangi bir şekilde, bizden 50.000 soru ile ilgili içerikleri talep etmemenizi rica ediyoruz. Taleplerinize, arşivdeki hatalı ve eski bilgiler olması sebebiyle keslinlikle olumsuz cevap verilecektir. Bu nihai kararımızdır.

Kitaplarımıza ve diğer hizmetlerimize ulaşmak için YDS Online Eğitim isimli uzaktan eğitim sistemimizi ziyaret edebilirsiniz.

Hakkımda

 

kiz kulesi

Üç dilin konuşulduğu bir muhitte doğmuş, ilkokuldan liseye Siirt'te hayatını idame ettirmiş sonra Adana Çukurova Üniversitesi'nde İngilizce üzerine eğitim almış böylece dördüncü bir dile merak salmış bir öğretmen.

Şu an İstanbul, Ankara ve Eskişehir'de yüz yüze ve internet üzerinden eğitmenliğe ve yazarlığa devam eden bir dil uzmanı.

Aynı zamanda çevirmen.

YDS, LYS 5, Tıpdil, Toefl, Ielts , DynEd gibi İngilizce dil sınavlarında eğitmen.

Kişisel gelişim ve motivasyon ile ilgili seminer ve konferanslar veren bir konuşmacı.

13 kitabın yazarı. Gramer, çeviri, writing alanlarında uzman. YDS, LYS5 ve Akademik Çeviri derslerine davam ediyor.